KRÁSNÉ ZDRAVÍ

TĚLA - MYSLI - DUŠE - DUCHA

happy & healthy
M Ů J   BLOGBlog/Blog.htmlBlog/Blog.htmlBlog/Blog.htmlshapeimage_2_link_0shapeimage_2_link_1
 

REFERENCEIvana Chýlková – herečka, Praha, Česká Republika


Byla jsem odpůrcem jakéhokoliv cvičení ve fitku či podobném zařízení, které má sloužit k tomu, aby měl člověk nádherné, dnes tak často skloňované sexy tělo. Když sexy, tak jsem podstatně větším příznivcem sexy mozků.


Před dvěma lety u mě ale nastala situace, kdy jsem přestala kouřit a moje tělo, kterému jsem do té doby nevěnovala nejmenší pozornost, se vydalo vlastní cestou a já zpanikařila.

Nakoupila jsem si různá DVD, že zkusím cvičit doma. To byla jediná aktivita, kterou jsem v tomhle směru vyvinula. (Dodnes jsou zabalená v ochranné fólii.) Za ta léta, co se sebou žiji, vím, že ideální pro mě je dělat něco s někým. To, že mě někdo pochválí, nebo zkritizuje, je pro mě hnací motor.


Kamarádka mě seznámila s Danielou, s tím, že se věnuje něčemu, co by mě mohlo zajímat a nemusela bych k tomu mít takový odpor. Měla pravdu. Systém, kterým mě Daniela vedla a vede, mi naprosto vyhovuje, nejen v tom, že se cítím líp fyzicky, ale i psychicky. Poskytuje mi to určitý řád, který jsem si nebyla sama schopna vytvořit, ale který potřebuji. Když mám hodně práce, vytvářejí mi ho termíny povinností, ale když je jí míň, rozpadám se v čase a v sobě. A ta pravidelnost, systematičnost a samozřejmě osoba Daniely jsou tím, co způsobuje pocit dostatku dobré energie a řádu.


Takže, ne sexy, ale v harmonii. A ne v moll, ale v dur.

Krásné zdraví = krásný život!

“Výňatek z knihy Získejte rovnováhu těla, mysli, duše, ducha.”
MgA. Michal Hrubý – producent nezávislé divadelní a umělecké společnosti Studio DVA, Praha, Česká Republika


Setkání s Danielou Lojkovou a programem Krásného zdraví považuji za jednu z nejvýznamnějšíchudálostí roku 2009, kdy jsme se na jaře poprvé potkali.


Během několika měsíců jsem prošel různými etapami hledání a poznávání sebe sama. A to vše nejen prostřednictvím fyzického tréninku v posilovně, ale hlavně také po duševní stránce. Pochopil jsem, co jsem už dávno věděl, ale nějak nestíhal vnímat. Všechno dohromady souvisí a je propojené.

Stále hledám nejvýstižnější slovo, kterým bych současné pocity popsal. Je to harmonie – souhra fyzické pohody, vnitřního klidu a radosti z bytí tady a teď.


Díky tomuto setkání se mi otevřela cesta, kterou jsem neznal nebo nechtěl znát, nebo snad neměl čas poznat. Nevím už přesně.


Rozhodně jsem na „cestě“, jsem otevřený, vnímám a těším se…

“Výňatek z knihy Získejte rovnováhu těla, mysli, duše, ducha.”
Vladimíra Boháčová – spolumajitelka design hotelu Besídka, Praha/Slavonice, Česká Republika


Skutečnost, že jsem se s Danielou potkala, potvrzuje, že máte-li někoho potkat, těžko se tomu ubráníte.


Ve chvíli, kdy jsem před šesti lety začala řešit svůj akutní nedostatek pohybu, vyskočila na mě na internetu „náhodou“ tvář usměvavé mladé ženy, která ve svém jménu nesla příponu -el, což mě rozesmálo, protože jsem si na pomoc při výběru mého trenéra přizvala anděly, kteří téměř všichni nesou své -el na znamení toho, že jsou posly. Domluvily jsme si první schůzku, Daniela přišla, já jsem přišla, všechno vypadalo v nejlepším pořádku. Pak jsem dorazila domů a začala zmatkovat, úplně jsem se propadla do vlastních pochybností, co jsem sito na sebe vymyslela, kolik to bude stát peněz, všichni lidi v posilovně budou divní, kam se to ženu… do toho všeho jsem onemocněla a vlastně s úlevou hodila svoje sportovní ambice za hlavu. Ale!

Za pár měsíců koukám, v kavárně se ke mně blíží Daniela, pozdravily jsme se, já slíbila, že zavolám, přestala jsem odporovat a začala chodit do posilovny, a to s opravdovou hrůzou, že to nevydržím.


Jestli jsem si všimla nějakého systému, který mi Daniela nutila? Ne. Dostalo se mi velkých rad do života? Žádná. Cítila jsem se nucená do věcí, které by mi prospěly? Vůbec. Daniela prostě vypracovala systém, kterého si ani nevšimnete, nenucenost jeho pravidel se vám dostane pod kůži, aniž si všimnete, že se to děje. Všechno, co po mně kdy chtěla, znělo tak přirozeně, že to vypadalo jako úplně jasná věc. Až postupně mi docházelo, kolik práce, času a vědomostí je potřeba, aby dokázala najít to pravé pro každého, kdo jí projde rukama. Její práce je uměním, které vyžaduje talent pochopit individualitu člověka, který před vámi stojí, a ten Daniele nechybí.


Budete-li mít to štěstí a Danielu potkáte, dostanete se do rukou člověka, který nebude litovat času o vás přemýšlet, věnovat se vám a bude vaším přítelem, citlivým, a přesto z vás pod jeho dohledem poteče pot a nebude to nadarmo.


Vaše tělo, mysl i duch si přijdou na své, budou se tetelit blahem a já to s láskou potvrzuji.

“Výňatek z knihy Získejte rovnováhu těla, mysli, duše, ducha.”
Ruth Lumsden, Surrey, Canada, BC


I met Daniela Lojkova in March of 2012 while working out at Steve Nash Fitness World. 


I have a number of health issues that make it difficult to do many of the exercises and use many of the machines.  Most of these involve heart, lung and arthritis issues so when I worked with a trainer previously, I was given exercises that I either could do or couldn’t do, there wasn’t any adjustments to make them work for me.  That is not the case with Daniela; she takes the time and tries various small changes always considering which muscles are being worked, resulting in workouts that I thought impossible previously.


Daniela has been amazing!  Not only has she tailored each exercise to the requirements of and limitations to my body, but she has made going to the gym and working out fun and something that I look forward to.  Her attitude, her knowledge and her professionalism make for a great combination.  She has not only helped me immensely with my stamina and flexibility but has been a great help in getting me back on track for my nutrition too.  The results – I haven’t felt this good in years!


I can’t say enough good things about Daniela!  If you would like any further information, I would be more than happy to speak with you directly.  I may be contacted at 604-868-0607.
Pat Munton, Delta, Canada, BC


'I have been working with Daniela for 3 months, once or twice weekly.  I wanted to lose 20 pounds in addition to becoming more physically fit, developing greater flexibility and building endurance.  As a recent retiree, I had plenty of time to devote to these goals.

 

Daniela is friendly, personable, positive and very knowledgeable about physical  fitness, nutrition and overall wellness.  She provided me with some nutrition guidelines which would not only help me lose weight but would also ensure healthy eating practices.  I have found them easy to follow and have lost about 15 pounds so far. 

 

I very much enjoy my workout sessions with Daniela!  She has helped me build confidence in my ability and continues to encourage me to do more.   After several sessions of working with Daniela, she prepared two workout plans for me which I am able to follow on my own when not with her for a training session.

 

I look forward to continuing to work with Daniela and would recommend her to anyone who is wanting to improve their fitness and well-being!'
Richard Hoy, Vancouver, Canada, BC


“Daniela Lojkova has been my personal trainer for the better part of three months during which time she has helped me with my overall conditioning including, core, flexibility, cardio, strength, and stamina.


Her approach is unique compared to that from that other trainers that I have enjoyed in the past with the main difference being much more tailored to my specific needs and requirements.


I found her to be dependable, reliable, conscientious, and passionate about achieving the best possible results in terms of my personal health and well being.


Please do not hesitate to contact me at the number below if you should require further details or personal confirmation.”


Yours truly,

Richard Hoy

+1-604-899-0740
Zuzana, Česká Republika


“Znáte to možná z vlastní zkušenosti, poměrně normální případ, pracující od nevidím do nevidím, dobrá pozice, co by jí tak mohlo chybět? A přesto se to všechno před pár měsíci zhroutilo jako domeček z karet, stačilo společné načasování problémů v práci a ve vztahu. Zhroucení, antidepresiva a pomalá cesta nahoru. A najednou jsem zjišťovala kolik lidí z mého okolí přemýšlí nad tím samým a prošlo si tím samým - proč se mě to děje, jak to změnit, jak poskytnout sám sobě to, co mě svět okolo neposkytuje.  U prvních knížek si asi ani nevzpomenu, jak se ke mě dostaly. Zato na Danielu si pamatuji jako teď.


Jeden článek v časopise, který mě zaujal, tam zmíněné webovky, ani snad jméno Daniely tam nepadlo. Článek někam zapadl a před nosem se mě objevil v ten pravý okamžik, napsání emailu typu "nevím, co vlastně očekávat a píši:-)" během  pár minut, odpověď,  druhý den první konzultace. A pak se Daniela stala mým učitelem a společníkem na cestě k objevování nových věcí. Byly chvíle, kdy když po stopadesáté jsem se ptala "proč se mě zase stává tohle" (teď se musím smát, už dnes automaticky píšu, proč si do života přitahuji právě tohle a ne slovo stává:-) a odpověď  Daniely protoževám tím chtěl život něco ukázat mě přiváděla k šílenství, ale Daniela vždy dokázala vystihnout jak dál, kdy potřebuji nakoupnout, kdy říci bude to dobré. A pomalu jsem zkoušela, vztekala se....je to pár týdnů, kdy jsem brečela, že se to nikdy nezmění....ale pokračovala jsem....a dnes již vím, že jeden schod je za mnou, místo úzkosti je klid a víra, že když na sobě budu makat, tak půjdu dál, a že si mohu do života přitáhnout vše co chci.


...všem tuhle cestu doporučuji, není lehká, ale Daniela je skvělý a trpělivý průvodce. A ať Vás budou zpočátku její slova jakkoliv dráždit, vězte, že je to tím, že nemáte v sobě něco vyřešeno či se právě dotkla Vašeho citlivého místa. Na Vás je, zda něco ve svém životě něco změnit chcete. A pokud jste dočetli až sem, věřte, že chcete, jinak byste tu nebyli.”


více na www.CoachForLifestyle.com


daniela.lojkova@krasnezdravi.cz

Bc. Daniela Lojková tel.: + 420 603 469 310 (Czech Republic), +1 778 931 0279 (CANADA)

Copyright © Krásné zdraví, s.r.o. 2002-2015
 
VYZKOUŠEJTE SI ON-LINE VEDENÍ  ZDARMAKONTAKT.htmlKONTAKT.htmlKONTAKT.htmlKONTAKT.htmlshapeimage_5_link_0shapeimage_5_link_1shapeimage_5_link_2
PLNÁ VERZEhttp://www.ceskatelevize.cz/program/10207471066-26.10.2009-21:55-4-tema-pro-hosty-petra-vichnara.html?online=1http://www.ceskatelevize.cz/program/10207471066-26.10.2009-21:55-4-tema-pro-hosty-petra-vichnara.html?online=1shapeimage_10_link_0
ZÁZNAM POŘADU
ČESKÉ TELEVIZEhttp://www.ceskatelevize.cz/program/10207471066-26.10.2009-21:55-4-tema-pro-hosty-petra-vichnara.html?online=1http://www.ceskatelevize.cz/program/10207471066-26.10.2009-21:55-4-tema-pro-hosty-petra-vichnara.html?online=1http://www.ceskatelevize.cz/program/10207471066-26.10.2009-21:55-4-tema-pro-hosty-petra-vichnara.html?online=1shapeimage_11_link_0shapeimage_11_link_1
ZDARMA
INSTRUKTÁŽNÍ
VIDEOVIDEO.htmlVIDEO.htmlVIDEO.htmlshapeimage_12_link_0shapeimage_12_link_1shapeimage_12_link_2
PLNÁ VERZEVIDEO.htmlhttp://www.ceskatelevize.cz/program/10207471066-26.10.2009-21:55-4-tema-pro-hosty-petra-vichnara.html?online=1shapeimage_13_link_0
MOJE METODA MOJE_METODA.htmlshapeimage_14_link_0
PROGRAMY / SLUŽBYPROGRAMY_SLUZBY.htmlshapeimage_15_link_0
KNIHYKNIHY.htmlshapeimage_16_link_0
DANIELA LOJKOVADANIELA_LOJKOVA.htmlshapeimage_17_link_0
REFERENCEshapeimage_18_link_0
KONTAKTKONTAKT.htmlshapeimage_19_link_0
VSTUPVstup.htmlVstup.htmlshapeimage_20_link_0